Wszystkie recenzje
117Średnia ocena
Wszystkie recenzje
Karty Przekonania
Wspaniale karty
Przydatne do pracy w gabinecie i nie tylko
Wspaniałe karty do pracy dla specjalistów, ale nie tylko. Zdecydowanie dla każdej osoby, która chce poddać swoje przekonania refleksji. Polecam serdecznie!
Polecam!
Karty są pięknie wydane. Duże karty są czytelne, treści są w punkt - opisy przekonań nie są rozległe, wyróżnione najważniejsze treści, w sam raz na poświęcenie kilku chwil a potem własne przemyślenia. Bardzo podoba mi się szata graficzna. A treści od Agnieszki Stein są otwierające umysł. Polecam serdecznie!!
SUPER
Szalenie potrzebna rzecz! Zeszyt fajnie prowadzi przez temat złości, dużo dobrych pomysłów na ćwiczenia i rozumienie złości, obie rzeczy postrzegam jako bardzo znaczące. Ja lubię kropki zamiast kratek w zeszycie, mniej narzucają strukturę co lubię
Bardzo pomocne narzędzie rozwojowe
Super

